«Незламні» готуються до Великодня
В Городківській територіальній громаді організовано клуб "Незламна", в якому матері та дружини захисників України збираються задля підтримки. Під час таких зустрічей членам клубу допомагають знаходити мотивацію працювати та адаптуватися до нових реалій. Такі зустрічі відбуваються за домовленістю з участю кваліфікованих та досвідчених психологинь.
Перша така зустріч відбувалась 31 березня 2023 року на якій учасники клубу познайомились одна з одною. За підтримки Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова з дружинами та матерями військовослужбовців працювали психологи з м.Вінниці. Психологині створили невимушену атмосферу довіри та відкритості. Надали корисну інформацію та навички по роботі зі стресом і тривогою, які варто використовувати у повсякденному житті.
Важливим атрибутом Великодня є пасхальний кошик. Для господинь це відповідальний момент, адже кожній хочеться, аби її кошик виглядав найкраще, аби продукти у ньому були гарно поскладені, а рушничок захоплював красою. Напередодні світлого свята Великодня, члени клубу «Незламна» зібрались знову, аби взяти участь в майстер-класі з виготовлення прикрас до пасхального кошика та випікання Великодніх пасок.