Вінницькі хокеїсти на траві здобули срібло Кубку європейських чемпіонів «Трофі І»

Дата: 14.04.2023 10:52

Команда з Вінниччини «ОКС-ШВСМ» здобула срібні медалі у Кубку європейських чемпіонів з хокею на траві «Трофі I».Фото без опису

Змагання завершилися декілька днів тому у Відні (Австрія).

Вінничани поступилися лише клубу «Кардіфф» з Уельсу з рахунком 2:4. М’ячі забивали Максим Онофріюк і Олексій Попов.

Крім того, є ще й особисті досягнення – вінничанин Олександр Солом’яний показав кращий результат у веденні м’яча – 6, що лише на один менше показника найкращого бомбардира турніру з «Кардіффа».

З блискучим результатом команду та її тренера Павла Мазура привітав Начальник ОВА Сергій Борзов.

«На черзі чемпіонат України і виступ в складі національної збірної на чемпіонаті Європи. Він пройде наприкінці липня у Дубліні (Ірландія). Бажаю успіхів і достойної гри!» - зауважив очільник області.