Навіки разом з Небесною вартою
У жорнах жорстокої російсько-української війни безупинно сіється смерть. Все більше і більше земляків ми втрачаємо навічно та безповоротно. Легіони небесної варти поповнив Конєнков Віталій Віталійович, 16 січня 1980 року народження, житель с.Гонорівка Студенянської громади.
Призваний на військову службу Тульчинським РТЦК та СП, старшина Конєнков Віталій Віталійович був механіком-водієм 2 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу.
3 квітня 2023 року на околицях населеного пункту Бахмут Донецької області, наш Земляк-захисник отримав поранення, був направлений до київського медичного закладу, де 9 квітня 2023 року помер від отриманих ран.
Тульчинська районна військова адміністрація спільно із рідними та близькими нашого Героя-захисника сумує та схиляє голови у глибокій скорботі. Не вистачає сліз, щоб прийняти та пережити цей біль. Рани непоправної втрати не загояться, але жертва, ціною в життя, не буде марною.
Вічна пам’ять та слава Герою!