Дотримання заходів безпеки під час Великодня
Другий Великдень, який наша держава зустрічає в умовах війни. Напередодні Великодніх свят, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк за участю керівників силових структур, голів територіальних громад Тульчинщини, провів робочу нараду з священнослужителями району.
Присутніх було ознайомлено з наказом Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова () щодо забезпечення публічної безпеки і порядку під час святкування Великодня.
Під час зустрічі основу увагу присутніх було зосереджені на безпеці вірян у святкові дні, а саме:
- обмеженні проведення масових релігійних заходів (хресних ходів) на території культових споруд та прилеглих до них територій за участі прихожан (1516 квітня);
- духовенству всіх конфесій зачинити культові споруди у період дії комендантської години (з 00.00 год. і до 5 год. ранку);
- під час богослужіння в темну пору доби обов’язковим є дотримання вимог світломаскування та забезпечення дотримання вимог безпеки під час повітряної тривоги з використанням захисних споруд та укриттів.
На завершення робочої зустрічі, очільник району побажав присутнім всіх земних благ, чистих помислів, взаєморозуміння і поваги, царювання в серці радості, в оселі добробуту, щастя та любові. «Зустрінемо Великдень із непохитною вірою в омріяну Перемогу та довгоочікуваний мир», - підсумував Олександр Гаврилюк.