Робоча зустріч щодо спроможності мережі закладів охорони здоров’я району

Дата: 17.04.2023 15:19

Сьогодні, 17.04.2023 року начальник районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка провів робочу нараду щодо спроможності мережі закладів охорони здоров’я, за участі головного лікаря КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради Галини  Роспутної та голови Тульчинської об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного.

Присутніми було обговорено перспективний план розвитку медичного закладу на наступні два роки, відповідно до постанови КМУ №174 від 28.02.2023 року «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова від 07.04.2023 року №527 «Про організацію спроможної мережі закладів охорони здоров’я області».

Озвучено потенційні фінансові вкладення для забезпечення функціонування мінімального базового переліку  медичних послуг, що відповідатиме новому статусу закладу. Про можливості і шляхи збільшення кадрового потенціалу доповіла головний лікар медзакладу Галина Роспутна.

Присутні визначились із датою громадського обговорення, яке відбудеться 19 квітня 2023 року о 15.00 год в Пункті незламності за адресою вулиця Миколи Леонтовича, 112.

На обговоренні буде розглянуто питання:

⁃ Про подання пропозицій щодо участі КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради у формуванні спроможної мережі закладів охорони здоров’я у Тульчинському регіоні;

⁃ Про План розвитку закладу охорони здоров’я на 2023-2025 роки.