Продовжуємо роботу щодо соціальної підтримки військовослужбовців

Дата: 21.04.2023 10:51

Триває війна. Значно загострилися соціальні проблеми членів родин військовиків. Багато хто в цей час втрачає суспільні перспективи, змінюється соціальний статус людей, ламаються звичні життєві стереотипи, цінності, виникають неабиякі нетрадиційні, незвичайні труднощі. Самій людині стає важко справлятися з цими труднощами. Необхідність вирішення соціальних проблем військовослужбовців обумовлює розвиток та вдосконалення розгалуженої системи соціальної роботи.

Відповідно до Наказу Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова була сформована робоча група, члени якої очно зустрічаються із військовослужбовцями та їх сім’ями задля допомоги у вирішенні актуальних проблем пов’язаних із здоров’ям або соціальною сферою.

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та  його заступники Сергій Чепернатий, Володимир Скалій в Крижопільській, Томашпільській, Брацлавській, Студенянській, Піщанській та Вапнярській територіальних громадах проведено зустрічі за участі начальника відділу допомог ветеранам війни Вінницької обласної військової адміністрації Ірини Войтенко, Департамент охорони здоров’я та реабілітації представляв Олександр Манджуловський з очільниками громад, головними лікарями ПСМД, представниками відділів Тульчинського РТЦК та СП та підвели підсумки першого кола зустрічей із захисниками Тульчинщини.

Так, станом на 20 квітня 2023 року роботою охоплено 18 осіб з числа військовослужбовців та членів їх родин.

Питання соціальної підтримки та військовослужбовців перебуває на особливому контролі.

Вкотре наголошуємо, якщо у вашій сімʼї є Захисник чи Захисниця, які отримали важкі поранення, травму чи захворювання під час участі в заходах, необхідних для забезпечення оборони України, та потребують допомоги, або ж ви знаєте таку сімʼю - звертайтесь за телефоном:  +380 (67) 600 24 02 - Ірина Войтенко (начальник відділу допомог ветеранам війни Вінницької обласної військової адміністрації).