Виїзний прийом в Піщанській територіальній громаді
Дата: 24.04.2023 08:12
Кількість переглядів: 66
21 квітня 2023 року відбувся виїзний прийом у Піщанській територіальній громаді за участі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, начальника управління соціального захисту населення Миколи Богача.
Під час зустрічі з працівниками відділення № 3 УСЗН обговорили проблемні питання та стан призначення державних соціальних допомог.
Олександр Гаврилюк провів нараду з головами ОТГ та представниками закладів охорони здоров’я району. Обговорили 174 Постанову КМУ щодо реформування медичної системи та закладів охорони здоров’я, створення спроможної мережі закладів охорони здоров’я.