Нарада щодо виконання завдань органами Держприкордонслужб
На виконання доручення начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія БОРЗОВА, 21.04.2023 р. с. Студена під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра ГАВРИЛЮКА відбулася нарада щодо виконання завдань з оформлення органами Держприкордонслужби прав постійного користування земельними ділянками шириною 30-50 метрів, що перебувають в державній та комунальній власності вздовж лінії державного кордону.
В нараді взяли участь: голова та працівники Студенянської сільської ради, представники 24 прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, лісових господарств, Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, департаменту правового забезпечення Вінницької ОВА (в режимі відео конференції).
На нараді обговорили необхідність надання військовій частині у межах прикордонної смуги в постійне користування земельних ділянок шириною 30-50 метрів, із земель приватної, комунальної та державної власності.
Кирнасівський О. П. – голова Студенянської ОТГ повідомив, що з власниками земельних ділянок проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вилучення чи викупу частини земельних ділянок та передачі їх в користування військової частини.
Начальником районної військової адміністрації було надано доручення керівникам органів місцевого самоврядування щодо проведення заходів з вилучення спірних земельних ділянок комунальної власності, які перебувають в користуванні для подальшої передачі їх в постійне користування Державній прикордонній службі України