Нарада щодо виконання завдань органами Держприкордонслужб

Дата: 24.04.2023 08:27

На виконання доручення начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія БОРЗОВА, 21.04.2023 р. с. Студена під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра ГАВРИЛЮКА відбулася нарада щодо виконання завдань з оформлення органами Держприкордонслужби прав постійного користування земельними ділянками шириною 30-50 метрів, що перебувають в державній та комунальній власності вздовж  лінії державного кордону.

В нараді взяли участь: голова та працівники Студенянської сільської ради, представники 24 прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, лісових господарств, Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, департаменту правового забезпечення Вінницької ОВА (в режимі відео конференції).

На нараді обговорили необхідність надання військовій частині у межах прикордонної смуги в постійне користування земельних ділянок шириною 30-50 метрів, із земель приватної, комунальної та державної власності.

Кирнасівський О. П. – голова Студенянської ОТГ повідомив, що з  власниками земельних ділянок проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вилучення чи викупу частини земельних ділянок та передачі їх в користування військової частини.

Начальником районної військової адміністрації було надано доручення керівникам органів місцевого самоврядування щодо проведення заходів з вилучення спірних земельних ділянок комунальної власності, які перебувають в користуванні для подальшої передачі їх в постійне користування Державній прикордонній службі України