На Вінниччині обговорили ключові питання вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти у 2023 році

Дата: 24.04.2023 14:30

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела нараду з керівниками закладів фахової передвищої та вищої освіти, які фінансуються з обласного бюджету.Фото без опису

Обговорили питання стосовно організації освітнього процесу та завершення навчального року.

Учасники наради погодили пропозиції обсягу прийому та випуску на 2023 рік для двох закладів вищої освіти та одинадцятьох закладів фахової передвищої освіти.

Крім того, присутніх проінформували про те, як саме відбуватиметься вступ до закладів вищої та фахової передвищої освіти.

«Воєнні дії на території нашої держави зумовили певні обмеження й умови, на які не можна не зважати. Попереду в нас надзвичайно велика робота», - підкреслила Наталя Заболотна.

Підбиваючи підсумки, Перший заступник Начальника ОВА також подякувала учасникам наради за кожну перемогу на освітньому фронті всупереч загрозам.