Пам’ятаємо всіх, хто виконав свій обов’язок перед Батьківщиною ціною власного життя. Вічна вдячність і шана нашим «чорнобильцям», - Сергій Борзов

Дата: 26.04.2023 10:29

26 квітня щороку ми вшановуємо ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.Фото без опису

37 років тому вони захистили Україну і весь світ від радіації.

10 днів тривала пожежа.

60 тонн радіоактивних речовин піднялися у повітря.

30 км радіус зони відчуження.

Радіація ізотопів в 30-40 разів вища, ніж при вибуху 300 атомних бомбу Хіросімі.

1 961904 постраждалих.

«Ця страшна аварія відгукується і сьогодні. Людство зробило висновки наскільки небезпечним може бути навіть «мирний атом». Але не росія! Через повномасштабне збройне вторгнення держава-агресор знову поставила весь світ на межу нової ядерної катастрофи. Цього разу загроза ядерного апокаліпсису виникла не лише на ЧАЕС, але й на Запорізькій атомній електростанції, що є найбільшою в Європі». – зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.

Він також підкреслив, що світ не повинен допустити повтору страшної трагедії.

«Пам’ятаємо всіх, хто виконав свій обов’язок перед Батьківщиною ціною власного життя. Вічна вдячність і шана нашим «чорнобильцям». - зауважив очільник області.