Україна здійснила черговий обмін полоненими – додому повернулись 44 військовослужбовця

Дата: 27.04.2023 09:14

За словами Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, серед них - 36 рядових та сержантів, а також 6 офіцерів. Це військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки, які захищали Маріуполь, «Азовсталь», Херсонщину та билися з ворогом на Сході.Фото без опису

Також з полону повернули двох цивільних.

«Серед звільнених є поранені. Також є двоє чоловіків, дружин яких раніше звільнили з полону. Наша команда, Координаційний штаб з питань поводження із військовополоненими, продовжуємо виконувати задачу Президента Володимира Зеленського, яка звучала чітко:  «повернути додому всіх». Сила держави вимірюється тим, як вона цінує своїх людей. Наш принцип - українці є найвищою цінністю. Повернемо всіх!» - зазначив Андрій Єрмак.