Оратівська селищна громада отримала набори «Школа в коробці» від ЮНІСЕФ

Дата: 27.04.2023 09:16

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, у рамках робочої поїздки до Вінницького району передав набори «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Оратівській селищній громаді.Фото без опису

Начальник ОВА також завітав до першокласників Оратівського ліцею. Їх тут навчається 43.

«Поспілкувався з першокласниками. Подарував фарби, олівці, фломастери, адже малеча зазвичай дуже любить малювати. Говорили про навчання, улюблені предмети. А найголовніше, про нашу Перемогу, яку усі вони чекають!»- коментує очільник області.

На згадку про зустріч зробили спільне фото.

Для підтримки десяти закладів загальної середньої освіти Оратівського району освітянам передали 22 набори «Школа в коробці» від ЮНІСЕФ.

«Ці набори будуть розподілені для десяти закладів загальної середньої освіти,-зазначив Сергій Борзов.- Кожна коробка розрахована на 40 учнів та 1 вчителя. Тут є все для організації  навчального процесу, і дозвілля учнів - зазначив керівник ОВА.

До набору входять: зошити, олівці, ручки, фарба, здатна на будь якій стіні створити дошку, крейда, набори лінійок для занять з геометрії, великий циркуль, чорні планшетки та білі олівці для навчання і розваг, глобус,таблиця хімічних елементів, радіо на сонячних батарейках, методичний посібник для використання набору.

Загалом, відповідно до розподілу, «Школу в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) отримає 316 шкіл області.