Шановні роботодавці, працівники!
Щороку, 28 квітня в Україні і в усьому світі відзначається Всесвітній день охорони праці. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві.
За рекомендаціями Міжнародної організації праці цьогоріч девіз Всесвітнього дня охорони праці – «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі»
Однак цього року в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.
І доки Герої України борються за нашу свободу на передовій, мільйони працівників допомагають їм у тилу – підтримують економіку, забезпечують роботу підприємств критичної інфраструктури, рятують життя, організовують логістику.
У Всесвітній день охорони праці побажати хочу, щоб кожен співробітник дотримувався всіх правил і норм безпеки, щоб робочі місця строго відповідали необхідним вимогам і умовам, щоб будь-яка робота обходилась без аварій і травм, щоб старанний і якісний труд був захищений і безпечний.
Будьте завжди пильними!
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК