Участь в засіданні чергової 32 сесії Крижопільської селищної ради 8 скликання

Дата: 28.04.2023 14:46

Сьогодні, 28 квітня 2023 року відбулась чергова 32 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання в роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.

Депутатами було опрацьовано ряд питань порядку денного, прийнято відповідні рішення.

На розгляд сесії виносились питання:

- Про внесення змін до рішення 18 сесії селищної ради 8 скликання від 28 січня 2022 року № 731 « Про Програму підготовки територіальної оборони та підготовки населення Крижопільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2022-2025 роки».

- Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради 8 скликання від 05 лютого 2021 року № 126 « Про Комплексну оборонно – правоохоронну програму Крижопільської територіальної громади на 2021-2025 роки».

- Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року № 33 «Про Програму пожежної та техногенної безпеки на території Крижопільської територіальної громади на 2021-2025 роки».

- Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна.

- Про внесення змін до рішення 27 сесії селищної ради 8 скликання від 28 жовтня 2022 року №979 «Про надання згоди на передачу в користування комунального майна».

- Про Програму встановлення та обслуговування системи відеоспостереження на території закладів освіти Крижопільської селищної ради на 2023-2025 роки.

- Про Єдину комплексну Програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Крижопільській селищній територіальній громаді на 2023 – 2025 роки.

- Про нову редакцію Програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Крижопільської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 10 сесії селищної ради 8 скликання від 25 червня 2021 року №367.

- Про нову редакцію Комплексної програми захисту прав дітей Крижопільської територіальної громади та розвитку сімейних форм виховання на 2021 -2024 роки, затвердженої рішенням 12 сесії селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року №439.

- Про внесення змін до рішення 28 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2022 року №987 « Про нову редакцію Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного, місцевого значення і доріг комунальної форми власності Крижопільської територіальної громади на 2022-2024 роки», затвердженої рішенням 12 сесії селищної ради 8 скликання від 30.07.2021 року №422.

- Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів комунальної власності Крижопільської селищної територіальної громади в новій редакції.

- Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 8 скликання від 31.08.2021 року № 500 «Про Положення про Наглядову раду при комунальному некомерційному підприємстві «Крижопільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунальному некомерційному підприємстві «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування».

- Про внесення змін до рішення 6 сесії селищної ради 8 скликання від 02 квітня 2021 року № 231 «Про складання, затвердження та контроль виконання фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я».

- Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за I квартал 2023 року.

- Про передачу міжбюджетних трансфертів.

- Про внесення змін до рішення 28 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2022 року № 999 «Про бюджет Крижопільської селищної територіальної громади на 2023 рік».

- Про Статут Крижопільської селищної територіальної громади.

- Про передачу в оперативне управління майна комунальної власності.

- Про передачу майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Крижопільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги на баланс Городківської сільської ради.

- Про включення об’єкта комунальної власності Крижопільської селищної територіальної громади до Переліку другого типу та укладення договорів на право оренди із закладами культури.

- Про включення об’єкта комунальної власності Крижопільської селищної територіальної громади до Переліку другого типу та укладення з комунальним закладом «Центр культури і дозвілля Крижопільської селищної ради» договору на право оренди об’єкта нерухомого майна.

- Про звільнення старости Тернівського старостинського округу Андрія КРУПКА.

-Про звільнення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини ЧАБАНЮК.

- Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 11.12.2020 року №19 «Про структуру та загальну чисельність апарату Крижопільської селищної ради 8 скликання та її виконавчих органів».

- Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 11.12.2020 року №18 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

- Про внесення змін до рішення 28 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2022 року №1017 «Про План роботи Крижопільської селищної ради 8 скликання на 2023 рік».

- Про розгляд звернення депутатів політичної партії «Європейська Солідарність» Крижопільської селищної ради 8 скликання шодо припинення договорів оренди чи права постійного користування земельними ділянками з релігійними організаціями, які не дотримуються вимог чинного законодавства.

- Про нову редакцію рішення 1 сесії селищної ради 8 скликання від 27.11.2020 року №7 «Про обрання постійних комісій селищної ради».

- Про нову редакцію рішення 1 сесії селищної ради 8 скликання від 27.12.2020 року №8 «Про обрання голів постійних комісій селищної ради».

- Про зняття з контролю та скасування рішень селищної ради.

- Ряд земельних питань.