Привітали прикордонників з професійним святом
Сьогодні, в День прикордонника України, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк завітав до прикордонного пункту Тульчинського району, аби особисто привітати присутніх з їх професійним святом.
Посадовець від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова ( Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА ) подякував за службу, мужності та героїзму захисників державного кордону.
«Від щирого серця вітаю вас зі святом, яке символізує віру в справедливість та готовність до надзвичайних випробувань. Бажаю всім вам наснаги, мужності та відваги у роботі на благо нашої держави», - сказав Олександр Гаврилюк.
За оперативне виконання військового обов’язку, високий професіоналізм, вірність присязі, кращих з кращих прикордонників з нагоди відзначення Дня прикордонника України, було відзначено грамотами Тульчинської районної військової адміністрації.