Чоповського Володимира Андрійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно

Дата: 02.05.2023 12:08

Увесь світ переконався у стійкості й незламності української нації, у героїзмі та професійності наших воїнів. Наші захисники показують приклад мужності й самопожертви, який назавжди буде вписано у нашій пам’яті й на ньому зростатимуть прийдешні покоління.

Сьогодні, в КУ "Студенянська публічна бібліотека" відбувся захід пам’яті військовослужбовця Чоповського Володимира Андрійовича, в якому взяли участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, сільський голова Олексій Кирнасівський, тимчасово виконуючого обов’язки начальника третього відділу РТЦК та СП, підполковник Дмитро Слободянюк, мешканці Студенянської громади.

Присутні хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за Батьківщину.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 11 грудня 2022 року № 861/2022 солдата, Чоповського Володимира Андрійовича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).

Передаючи орден від імені Президента України Володимира Зеленського посадовці виразили слова безмежної вдячності дружині Валентині Карпівні та сину Владиславу за ратний подвиг чоловіка та батька. В нашій пам’яті він назавжди залишиться відважним  воїном  та  борцем  за незалежність і цілісність України.

Чоповський Володимир  Андрійович загинув 21 червня 2022 року під час бою в районі м.Авдіївки.

Сумуємо!

Пам’ятаємо!