Рани непоправної втрати не загояться, але жертва ціною в життя не буде марною
Коротким, але героїчним та світлим було життя жителя Олександрівки Томашпільської громади -Чорнопиского Олександра Борисовича, 23 жовтня 1983 року народження, який до останнього подиху разом з побратимами боровся за те, щоб Україна залишилася вільною і єдиною. Захищаючи усіх нас від окупантів, наш земляк віддав найдорожче – життя.
30 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в м.Бахмут Донецької області під час обстрілу з гармати танку збройними силами російської федерації Олександр Борисович загинув.
Солдат Чорнопиский Олександр Борисович був гранатометником 1 відділення 3 механізованого взводу 8 механізованої роти, призваний по мобілізації 25 лютого 2022 року.
Він був надзвичайно працьовитим, добрим, людяним, щирим, як справжній патріот вірив у Перемогу України та до останнього свого подиху робив все для її наближення.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття батьку Борису Олександровичу, дружині Ользі Юріївні, сину Богдану, рідним і близьким загиблого воїна. Чекатимемо живим коридором, на колінах та з квітами на малій Батьківщині щоб провести до місця вічного спочинку нашого Героя-земляка.
Вічна пам’ять та вічна слава Герою!