Щодо дотримання протипожежних заходів при виконанні сільськогосподарських робіт

Дата: 03.05.2023 16:35

Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації доводить до відома керівників агропромислового комплексу району Перелік протипожежних заходів та Рекомендації щодо запобігання та протидії пожежам на підприємствах і об’єктам збирання та переробки врожаю зернових культур в літній пожежонебезпечний період 2023 року, а також Порядок  утворення та функціонування  пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення пожежної охорони, затверджений  Постановою КМУ  від 7 квітня 2023 року №315.

З Переліком, Рекомендаціями  та Порядком  можна  ознайомитися за посиланням: https://tulchin-rda.gov.ua/news/1683120916/