Шановні жителі Тульчинщини!
Сьогодні Україна відзначає День пам’яті та примирення, який символізує вдячність усім, хто боровся проти нацизму та чиє життя було обірвано у невимовно важкій Другій світовій війні заради миру на планеті. Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф.
Ми з гордістю вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни. Ми уклінно дякуємо воїнам-захисникам сьогодення за мужність і незламність духу під час оборони Вітчизни. У сьогоденні український народ єдино і соборно захищає свою країну, примножує і наближає перемогу над ворогом
Нехай важкий досвід спільної історії буде мудрим уроком для людства та кожного з нас, щоб жити заради миру, а мир берегти - заради життя!
Перемога буде за нами, бо українські воїни – нездоланні!
Вічна памʼять жертвам війни… Ніколи знову….
начальника районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК