Війна триває, на жахливому та тернистому її шляху гинуть наші Герої
Знову сумна звістка сповіщення торкнулась Крижопільської громади. Ненависний ворог обірвав життя ще одного мужнього захисника, патріота, оборонця України. Легіони небесного війська поповнив Барбарський Євгеній Васильович, 1978 року народження, житель с.Куниче.
Солдат Барбарський Євгеній Васильович був військовим медиком лікувального відділення медичної роти.
03 травня 2023 року в районі населеного пункту Костянтинівка Донецької області, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, вірний військовій присязі, наш Земляк прийняв свій останній бій.
Тульчинська районна військова адміністрація щиро співчуває родині, друзям, побратимам, землякам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Бережемо пам’ять про нашого Героя-земляка як життєрадісну, товариську, безмежно хоробру людину, яка віддала життя за Україну.
Герої не вмирають допоки пам’ять про них живе вічно!