Ми втратили ще одного Сина України
5 травня 2023 року в результаті ворожого артилерійського обстрілу та стрілецького бою з противником в районі населеного пункту Бахмут Бахмутського району Донецької області загинув вірний сил України, наш земляк, житель Тульчинської громади Мельниченко Володимир Миколайович, 1986 року народження.
Солдат Мельниченко Володимир Миколайович був стрільцем-номером обслуги 3 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 13 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону.
Ми запам’ятаємо нашого Героя-земляка як добрим, щирим, мудрим, відважним, справжнім воїном.
Нестерпний біль пронизує душу за наших Героїв, наших захисників. Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, та нехай добрий, світлий спомин про Володимира Миколайовича стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував.
Вічна пам’ять Герою!