Юні футболісти підтримують Збройні сили України!
7 травня 2023 року відбувся обласний Благодійний турнір з міні-футболу на базі спортивного комплексу Тульчинської ДЮСШ серед юнаків 2012-2013 років народження, що представляли Тульчинську, Іллінецьку, Ладижинську та Гайворонську територіальні громади.
Метою змагання, окрім спортивної складової, було зібрання благодійних коштів для реабілітації пораненого бійця-земляка.
Вдячні усім і кожному, хто долучився до суттєвої допомоги нашому оборонцю.
На урочистому відкритті начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк сердечно привітав юних футболістів, дружню когорту їх батьків-патріотів та побажав нових спортивних звитяг під мирним небом нескореної України. У перерві між матчами очільник району вручив подяки батькам-волонтерам, які є постійними ініціаторами благодійних заходів на допомогу Збройних сил України.
Переможцем турніру стала юнаки Іллінецької територіальної громади, гості з Гайворона здобули срібло, а Кирнасівчани з Тульчинської громади вибороли бронзові нагороди.
Перемагаємо разом!