У Шпиківській громаді відбувся виїзний прийом громадян
Сьогодні, 10 травня 2023 року, з метою сприяння жителям громади у вирішенні питань за місцем їх проживання, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Михайло Мурга, спільно із начальником управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Оксаною Баленко провели особистий виїзний прийом громадян у Шпиківській громаді.
Керівництво району та громади опрацювали проблемні питання жителів Шпиківщини в галузі освіти, культури, медицини та релігії. У ході прийому громадяни отримали роз’яснення щодо порушених питань. Також було обговорено ряд звернень, які знаходяться на контролі районної військової адміністрації.
За результатами особистого прийому очільник району надасть рекомендації та доручення структурним підрозділам щодо вирішення порушених питань.
Виїзні прийоми надалі будуть проводитись щосереди по усіх громадах району.