12 травня весь світ щорічно відзначає Всесвітній день медичної сестри
Медичні сестри пліч-о-пліч з лікарями, борються за життя та здоров’я пацієнтів в госпіталях і лікарнях. На полі бою надають допомогу нашим захисникам та рятують поранених. Навіть тоді, коли вони стомлюються, навіть тоді, коли самі потребують підтримки не перестають оточувати турботою та увагою нас, боротися за наше здоров’я. Вітаємо усіх медичних сестер, сьогодні вони разом з лікарями наче Янголи-охоронці тримають медичний фронт.
Робота медичних сестер і медичних братів особливо важлива для нас зараз, під час повномасштабної війни. В тилу і на передовій. В стінах лікарень і військово-польових шпиталях. В медичних халатах і бронежилетах. Кожного дня своєю працею ви наближаєте нашу спільну перемогу.
Нехай не тільки в цей день, а й завжди звучать на вашу адресу слова подяки за те, що ви допомагаєте людям у важкі години їх життя, коли боляче і страшно.
Від душі бажаю залишатися милими, добрими та турботливими сестрами милосердя, дарувати пацієнтам свою чарівну посмішку, від якої хочеться жити і вірити в краще.
Спасибі вам за професіоналізм! Зі святом!
Начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК