Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА
12 травня 2023 року на базі ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Начальник державної установи, полковник внутрішньої служби Олег Брилянт виніс на комісію питання щодо можливого застосування УДЗ (статті 81, 82 ККУ) від подальшого відбування покарання дванадцятьом засудженим особам.
За результатами вивчення характеристик на вищевказаних осіб, ознайомлення з документами справи та підставами, що слугували ініціюванню підготовки даних подань, особистому спілкуванні із засудженими було прийнято рішення про погодження подань та направлення їх до суду трьом заключним особам.
Спостережна комісія Тульчинської районної військової адміністрації сприяє державній установі Крижопільський виправний центр (№113) у виправленні і ресоціалізації засуджених.