Повертається «на щиті» Подлєсний Роман Степанович
Дата: 16.05.2023 12:39
Кількість переглядів: 276
Завтра, з квітами та навколішки Крижопільська громада буде проводжати Подлєсного Романа Степановича, 22 квітня 1980 року народження, аби провести в останню життєву дорогу до місця вічного спочинку в с.Соколівка.
Солдат Подлєсний Роман Степанович був робітником підсобником інженерного відділення інженерного взводу інженерної роти.
13.05.2023 року його життєва зірка навіки згасла.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, побратимам, друзям, усім хто знав, поважав та любив нашого Захисника. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Герої не вмирають!
Вічна пам’ять Герою!