Шановні жителі Тульчинщини!
Вітаю із чудовим святом самобутньої, неповторної, мальовничої української культури — із Днем вишиванки. Вона символізує зв'язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця.
Вишиванка — це символ України!
За право її вдягати наш народ бореться з окупантами вже не одне століття, як і за можливість жити на своїй землі та говорити рідною мовою, а не чужинців. Та в собі вишиванка таїться ще й цілий код незламної нації, яка знову відстоює свою свободу.
У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати!
Одягайте свої вишиванки і нехай увесь світ побачить, якою прекрасною є наша Україна та її символи!
З Днем Вишиванки!
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК