Підтримуємо та допомагаємо
Тульчинською районною військовою адміністрацією продовжується здійснюватися патронат спеціалізованих закладів району. Так, 17 травня 2023 року за сприяння начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка було відвідано та надано матеріальну допомогу вихованцям Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушення психіки Вінницької обласної ради, КУ "Тульчинський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю "Промінь надії" та Піщанській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат.
Під час даних зустрічей керівництво району та спеціалізованих закладів обговорили першочергові завдання та потреби, окреслили механізм спільної співпраці й подальшої підтримки.