23 травня – День морської піхоти України

Дата: 23.05.2023 08:00

Наша морська піхота веде свою славну бойову історію від 23 травня 1918 року, коли Гетьман України Павло Скоропадський видав Указ «Про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків для несення служби». Відтоді хоробрі морські піхотинці своїми численними подвигами доводили любов та відданість Україні. Шляхетне гасло піхотинців «Вірний завжди» стало їхнім кредо та життєвим дороговказом.

В День Морської Піхоти ми вітаємо доблесних і вірних морських піхотинців України і бажаємо їм високого професіоналізму, міцного бойового духу, добрих перемог і нехай береже вас Господь!

Висока бойова майстерність, незламний патріотизм, стійкість і безстрашність кожного українського морського піхотинця у протистоянні з агресором дає впевненість у перемогу України.

Вічна слава нашим Героям!

Слава морській піхоті України!

Слава Україні!

начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК