23 травня – День Героїв!
Свято на честь українських вояків - борців за волю України. Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.
Українські Герої - це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу.
Це горде і водночас сумне свято. У нинішній момент часу це не лише данина пам’яті героям та героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини.
У теперішніх умовах повномасштабної війни з агресором Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських вояків — борців за волю України.
З Днем героїв!
Слава Україні!
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК