Медики Вінниччини отримали відзнаки Міністерства охорони здоров'я України

Дата: 22.05.2023 12:22

Сьогодні в обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна вручила працівникам закладу відзнаки Міністерства охорони здоров’я України.

«Робочий тиждень розпочинаємо з приємної місії», - зауважила Ольга Задорожна.

За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Почесною Грамотою Міністерства охорони здоров'я України була відзначена Людмила Бондарчук - заступник медичного директора обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

Крім того, Подяки профільного міністерства отримали медсестри Інна Коломієць та Олеся Землякова.

«Сьогодні лікарня ім. Пирогова є нашим медичним флагманом. Дякуємо за роботу! Ви робите великий внесок у нашу Перемогу», - підкреслила директорка профільного департаменту.