Герої не вмирають, вони покидають поле битви, щоб оберігати Україну з небес!
Сьогодні, 22 травня виповнюються роковини з дня смерті захисника України Войчишена Миколи Васильовича, який віддав своє життя під час виконання бойового завдання в м.Сєвєродонецьк Луганської області.
Солдат Войчишен Микола Васильович був гранатометником третього мінометного відділення 2 мінометного взводу 4 мінометної роти 2 механізованого батальйону.
Біля могили нашого Захисника, в с. Гриненки Брацлавської громади зібрались односельчани, керівництво району громади, представники Тульчинського РТЦК та СП, духовенство, аби хвилиною скорботного мовчання вшанувати світлу пам’ять нашого Героя-земляка.
Від імені начальника Тульчинського РТЦК та СП Ярослава Ліщини, в знак шани, поваги та пам’яті, батькам загиблого Захисника - Тетяні Миколаївні та Василю Костянтиновичу вручено подяку за виховання лицаря-патріота, свідомого громадянами та захисника рідної землі.
Заступник начальника Тульчинської районної військової адміністрації Сергій Чепернатий від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та начальника Тульчинської РВА Олександра Гаврилюка висловив слова підтримки батькам Миколи Васильовича.
«Ми збережемо пам’ять про нашого Героя-захисника як життєрадісну й товариську людину, водночас безмежно хоробру, яка віддала життя за Україну. Дякуємо тобі, наш мужній воїне, схиляємо голови перед пам’яттю справжнього Героя, котрий поповнив лави небесного війська. Світла, незгасна пам’ять, низькій уклін і вічна слава!», - сказав посадовець.
Протоієрей Микола настоятель Свято - Миколаївського храму в смт.Брацлав відслужив заупокійну Службу Божу та панахиду за полеглим захисником.
Вічна пам’ять Герою!