Пам’ятаємо... Шануємо… Вклоняємося.

Дата: 23.05.2023 10:33

23 травня, відзначається День героїв України. Це щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття. Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.

Свято День Героїв покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, Героїв Небесної сотні, воїнів АТО/ООС та повномасштабного вторгнення.

В цей день, до меморіального комплексу «Борцям за незалежність України» в м.Тульчин керівництво та працівники районної військової адміністрації поклали квіти та хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять  усіх хто віддав життя за Батьківщину.