Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини
Дата: 23.05.2023 10:35
Кількість переглядів: 75
23 травня 2023 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням заступника начальника Тульчинської районної військової адміністрації Сергія Чепернатого.
На засіданні розглядалися питання, що стосуються захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а сааме: влаштування та вибуття їх з прийомних сімей та дитячих будинках сімейного типу, які функціонують на території Тульчинського району.
Також було підведено підсумки роботи служб у справах дітей територіальних громад Тульчинського району за 5 місяців 2023 року.