Він був Героєм на землі, а став янголом на небі
В бою за Батьківщину поліг Бровко Юрій Миколайович, 07 листопада 1967 року народження, житель смт Брацлав. Як справжній чоловік він пішов захищати Україну, рідну домівку, свою родину від ворога. Але на війні його огорнула його долю своїм чорним крилом безжальна смерть.
Солдат Бровко Юрій Миколайович був механіком – водієм 3 механізованого відділення – бойової машини 2 механізованого взводу 2 механізованої роти.
23.04.2023 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, внаслідок обстрілу артилерії противника та безпосереднього зіткнення з ворогом в районі н.п. Хромове Донецької області наш Земляк загинув.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять відважному Сину українського народу, мужньому захиснику та справжньому патріоту України.
Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.
Вічна пам'ять Герою!