Шановні громадяни!

Дата: 02.06.2023 16:19

Просимо підтримати петицію на сайті Президента України щодо вшанування  званням Герой України військовослужбовця Вольського Миколи Миколайовича ( https://petition.president.gov.ua/petition/183058 ).

Вольський Микола Миколайович  народився 02 травня 2001 року в смт Піщанка Тульчинського (Піщанського) району Вінницької області. До 9 класу навчався в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів - ліцей». В 2016 році вступив до Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Після закінчення працював на залізничній станції Вапнярка.

В лютому 2021 року призваний на військову службу за контрактом, був навідником оператора механізованої роти військової частини А2896.

Виховувався в багатодітній родині.

Загинув 28 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Шевченкове Волноваського району Донецької області.

Мати – Вольська Валентина Миколаївна, присвоєно почесне звання "Мати-героїня"; брати – Малюта Олександр Олександрович, Вольський Максим Олександрович, Вольський Артур Олександрович, сестра – Малюта Наталя Олександрівна.

Похований 02.05.2022 року в смт Піщанка Тульчинського району Вінницької області.