У Міжнародний день захисту дітей на базі обласного центру культури відкрили креативний простір «Щедрик»
За словами Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної, першого червня «Щедрик» на Ботанічній перетворився на справжню казкову країну з безліччю розваг для дітей.
Концертна програма на головній сцені мала назву «Дитинство без війни».
«Виступи хореографічних та музичних колективів, шоу фокусів та ілюзій, театральні вистави, – усе, аби дитячі очі сяяли щастям. Пройшовшись локаціями, я побачила, як малюки сумували за подібними дійствами, спілкуванням з однолітками, веселощами. Подивитися, справді, є на що! Концентрація креативу на квадратний метр зашкалює», - зазначила Наталя Заболотна.
На території простору розмістили свої локації обласні заклади культури та позашкілля. Діти мали змогу відвідати містечко народних майстрів, де відбувалась виставка-ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва, а також майстер-класи з гончарства, традиційної вишивки Східного Поділля, рогозо- та лозо-плетіння, створення ляльки-мотанки.
«Загалом до креативного простору завітали дві тисячі людей. Заходи у ньому проводитимуться і надалі. Колишній ангар «Щедрика» вже став сучасним концертним майданчиком», - підкреслила посадовиця.
Також Перший заступник Начальника ОВА подякувала Ользі Дерновій за ідею, Начальнику ОВА Сергію Борзову за підтримку ініціативи, а також команді «Культура Вінниччини» Департаменту гуманітарної політики за реалізацію чудового проєкту.