Шановні журналісти та представники пресслужб !

Дата: 06.06.2023 08:21

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста. Завдяки вам українці оперативно отримують об'єктивну та правдиву інформацію. На вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України.

За умов повномасштабного вторгнення росії в Україну, робота журналістів дуже важлива, оскільки ворог веде війну не лише на суші, морі та в повітрі, а й на інформаційному фронті, розповсюджуючи численні фейки. А завдяки журналістам українці та світова спільнота можуть дізнатися достовірну інформацію про військові злочини, які скоюють окупанти.

З професійним святом, вас професіонали гострого пера. Зичу вам миру, спокою, солідарності і тільки позитивних новин! Міцного здоров'я, натхнення, творчих здобутків, невичерпної енергії та спільної Перемоги.

Начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК