Участь в засіданні 29 сесії Шпиківської селищної ради 8 скликання

Дата: 06.06.2023 12:47

Сьогодні, 06 червня 2023 року відбулась 29 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання в роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Михайло Мурга.

Депутатами було опрацьовано ряд питань порядку денного, прийнято відповідні рішення.

На розгляд сесії виносились:

• Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шпиківської територіальної громади на 2023 рік.
  • Про затвердження Програми придбання в комунальну власність територіальної громади Шпиківської селищної ради об’єктів нерухомого майна.
  • Про затвердження акту обстеження на предмет виявлення безхазяйного майна.
  • Про внесення змін до рішення 12 сесії Шпиківської селищної ради 8 скликання від 14.12.2021 року №1051 «Про затвердження Програми соціального захисту населення “Турбота” Шпиківської територіальної громади на 2022-2024 роки».
  • Про внесення змін до рішення 24 сесії Шпиківської селищної ради 8 скликання від 21.12.2022 року № 2395 “Про бюджет Шпиківської селищної територіальної громади на 2023 рік” зі змінами. № 2532.
  • Про затвердження Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа.
  • Про надання дозволу КП «Шпиків» на укладення договору фінансового лізингу.
  • Про затвердження переліку земельних ділянок, комунальної власності Шпиківської селищної ТГ які підлягають продажу або наданню в оренду на конкурентних засадах ( земельних торгах).
  • Про надання дозволу на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ “ Вінницяоблпаливо “
  • Та ряд земельних питань.