Дякую лікарям-трансплантологам Вінниччини за щоденну професійну роботу, - Сергій Борзов

Дата: 06.06.2023 16:41

6 червня - Всесвітній день трансплантології.

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, сьогодні молода жінка стала донором серця, двох нирок та печінки, які дадуть шанс на життя чотирьом людям, в тому числі дітям.

Очільник області висловив щирі співчуття родині загиблої і велику вдячність за прийняте рішення.

За статистикою, щороку в Україні трансплантації потребують приблизно 5 тисяч людей. Але з них щодня дев’ятеро помирають, не дочекавшись операції.

«Дуже прикро і моторошно, коли це діти, які б мали шанс на життя. – зауважив Сергій Борзов. – В той момент, коли рф знищує нашу землю ракетами, сини та доньки України рятують життя. Дякую лікарям-трансплантологам Вінниччини за щоденну професійну роботу».