«Кубок Нескорених'' для ЗСУ
Районна асоціація футболу продовжує реалізацію благодійного проєкту,,Кубок Нескорених'' спрямованого на всебічну підтримку Збройних сил України.
Цього разу силові структури району представили власні команди,щоб обов'язковим грошовим внеском за участь у турнірі підтримати воїнів-земляків 169-ї бригади, яка гідно протистоїть ворогу на передових рубежах.
Тульчинський відділ поліції ГУНП у Вінницькій області одразу двома футбольними колективами подвоїв свій внесок у загальну справу та передав нашим захисникам ще й систему супутникового зв'язку Starlink. Ще одна система Starlink та 20,0 тис. грн. – внесок РТЦК СП. До справи збору коштів долучилися профспілковий комітет управління соціального захисту населення Тульчинської РВА та учасники аматорських футбольних команд району.
До шістки команд учасниць увійшли також: «Прикордонник» з Могилева-Подільського, в/ч ****, Крижопільський ВЦ № 113, Тульчинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
У напруженій чоловічій боротьбі першість здобула команда «Прикордонник». Традиційне відкриття Кубку та нагородження учасників команд провів особисто начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Але головне - це системна підтримка Збройних сил України задля наближення Перемоги! Загальна сума зібраних коштів склала 52 665 грн. та дві системи супутникового зв'язку Starlink, які вже в дорозі на передову.
Тульчинська районна асоціація футболу в тісній співпраці з районною військовою адміністрацією, територіальними громадами району й надалі продовжуватиме проведення футбольних турнірів в рамках «Кубку Нескорених» з метою підтримки Збройних сил України.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!
Героям Слава!