На базі 52 закладів освіти Вінниччини розпочали роботу пришкільні табори та літні відпочинкові зміни

Дата: 12.06.2023 12:40

Вони працюватимуть впродовж червня-серпня 2023 року.Фото без опису

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, цього літа заплановано охопити відпочинком близько 5000 дітей.

Найбільше таборів денного перебування організовано у Вінницькій міській територіальній громаді - 28 пришкільних таборів.

Також табори денного перебування функціонуватимуть у закладах освіти таких громад:

• Калинівської – 9 таборів;
  • Бабчинецької – 5 таборів;
  • Уланівської– 4 табори;
  • Барської – 2 табори;
  • Студенянської – 1 табір.

Крім цього, діти матимуть змогу цікаво і з користю проводити дозвілля у трьох закладах позашкільної освіти:

• Обласній станції юних натуралістів;
  • Обласному центрі технічної творчості учнівської молоді;
  • Комунальному закладі «Центр естетичного виховання» Вінницької обласної Ради.

На базі цих закладів працюють літні відпочинкові зміни за національно-патріотичним, еколого-натуралістичним, художньо-естетичним, спортивним та природознавчим напрямами.

«У всіх закладах освіти облаштовані укриття. Безпека наших дітей – понад усе. Крім цього, забезпечено харчування. Попри війну, діти мають продовжувати жити, вчитися, розвиватися та відпочивати. Зробимо все заради цього». – підкреслив очільник області.