В Тульчинському районі проведено інформаційний захід
13 червня 2023 року в залі засідань Тульчинської міської ради проведено інформаційний захід з питань праці та протидії торгівлі людьми.
В даному заході взяли участь заступник начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Олександр Базяка, заступник начальника управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Сергій Гаєв, старший оперуповноважений Тульчинського районного відділу поліції капітан поліції Ярослав Панасюк, керівники, спеціалісти сільськогосподарських, будівельних, деревообробних, переробних підприємств району, структурних підрозділів районної військової адміністрації та територіальних громад району.
Зі вступним словом перед учасниками даного заходу виступив заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий.
Під час даного заходу були розглянуті наступні питання:
1) протидія торгівлі людьми та боротьби з кримінальними правопорушеннями, пов’язані з торгівлею людьми;
2) ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації;
3) вимоги законодавства щодо праці неповнолітніх осіб.
Учасникам заходу представниками Держпраці та Національної поліції були надані вичерпні відповіді на їх запитання, а також повідомлено, за якими адресами вони можуть звертатись в разі виявлення порушень з питань, які були розглянуті в ході даного заходу.