Тульчинська громада в скорботі. Її Син повертається на щиті…
Не одне життя забрала війна. На жаль, ще не одне забере. Ми завжди сподіваємося на краще, але важко дивитися на те, як Україна втрачає своїх найкращих синів. Осиротіла ще одна українська родина. Янголом неба став Жабрицький Іван Миколайович, 19 липня 2001 року народження, житель с.Клебань Тульчинської громади.
Щоб боронити рідну землю, вигнати окупантів з України та відстояти право кожного українця жити у вільній та суверенній державі, Іван Жабрицький взяв до рук зброю та щодня плече-в-плече з побратимами наближав Перемогу. У нього попереду було ціле життя, але він віддав його за Україну, бо вона для нього була понад усе.
Солдат Жабрицький Іван Миколайович був навідником гранатометника взводу (АГС-17) 1 батальйону оперативного призначення.
19 червня 2023 року, біля населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області життєва зірка нашого Героя-захисника навіки згасла. Місяць не дожив до свого дня народження, ворог обірвав молоде, сповнене сил та енергії життя.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять відважному сину українського народу, справжньому патріоту України.
Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.
Вічна пам'ять Герою!