Гине цвіт нації…
Не побачить нашої Перемоги над лютим ворогом ще один військовослужбовець Тульчинської громади – Ковтун Тимофій Алікович, 18 січня 1993 року народження, житель с.Крищенці.
Наш Земляк загинув при виконанні військового обов’язку поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області. 18 червня 2023 року під час завдань пов’язаних із захистом Вітчизни, старший солдат Ковтун Тимофій Алікович отримав поранення несумісні із життям.
Він був навідником 2 мотопіхотного відділення 1 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.
Щирий, добрий, відповідальний, порядний, надійний, турботливий, розсудливий, завжди був готовий прийти на допомогу – таким наш Герой-захисник назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, побратимів, односельчан.
Герой, який назавжди залишився тридцятирічним…
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким Тимофія Аліковича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Зустріньмо ж та проведімо востаннє нашого Героя гідно, з пошаною і вдячністю, за мужність і патріотизм, за наш захист, живим коридором слави.
Вічна пам’ять Герою!