В Томашпільській громаді відбувся виїзний прийом громадян
Очільником району продовжуються виїзні прийоми громадян в територіальних громадах району. Сьогодні, 21 червня 2023 року начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, за участі селищного голови Валерія Немировського, зустрівся із мешканцями громади, які завітали на прийом.
Спільно із керівником громади заслухали мешканців окремих квартир трьохповерхівки, яка розташована в смт.Томашпіль. жителів будинку турбувало питання відновлення в їх оселях газопостачання. За участі начальника першого відділу Тульчинського РТЦК та СП підполковником Анатолієм Шпильовським опрацьовано питання бронювання військовозобов’язаних, які працюють.
Усі порушені питання під час виїзного прийому будуть опрацьовані в стислі терміни, результат розгляду буде надіслано заявникам.