Відбулась 16 сесія районної ради 8 скликання
Сьогодні, 22 червня 2023 року відбулась 16 сесія районної ради 8 скликання. В роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Депутатами опрацьовано ряд питань.
Голова районної ради Василь Неборецький інформував:
- Про роботу голови районної ради 8 скликання за звітний період;
- Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року №213 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району»;
- Про надання в постійне користування земельної ділянки;
- Про перелік першого типу для об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні;
- Про надання дозволу КП «Архітектурне планувальнопроектне бюро» на продовження договору оренди нежитлових приміщень міського кінотеатру із ФОП Вільчинською Л.В.
- Про звернення до Президента України;
- Про звернення Тульчинської районної ради Вінницької області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття законопроекту № 8401 «Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».
Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Тульчинської окружної прокуратури, районного відділу поліції на території району за 2022 рік. З даного питання інформували: керівник Тульчинської окружної прокуратури Пилип Хоменко та начальник Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Василь Костишен.
Начальник фінансового відділу РВА Євгенія Ніколаєнко інформувала про внесення змін до районного бюджету на 2023 рік.
Після жвавих дискусій по кожному питанню депутати ухвалили відповідні рішення.