Тульчинщина продовжує лік страшних та непоправних втрат…
Вкотре наші серця стискаються болем від звісток про втрати наших земляків. Здригається від російських ударів українська земля, а клята війна забирає найкращих. Сьогодні Піщанську громаду оповила туга та печаль. Агресор забрав життя Гуменюка Юрія Валентиновича, 1988 року народження, жителя с.Чорномин.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам та односельчанам, всім хто знав, любив, цінував та поважав нашого Героя-земляка. Розділяємо біль гіркої втрати та печалі разом з вами.
Матрос Гуменюк Юрій Валентинович був призваний по мобілізації в березні 2022 року. Обіймав посаду гранатометника.
20 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині наш Захисник загинув. Обірвалось життя молодого, хороброго воїна, справжнього патріота Батьківщини.
Подвиг Юрія - це самовіддана боротьба за українське майбутнє.
Україна завжди памʼятатиме своїх Героїв!
Честь і слава на віки!