На Донеччині поліг захисник Тульчинщини
Чергова трагічна звістка. Знову житель села Чорномин Піщанської громади. Навіки в Небесному війську Рибницький Олег Васильович, 7 травня 1969 року народження.
Солдат Рибницький Олег Васильович був навідником 1 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.
Наш земляк був світлою, життєрадісною, сміливою та справедливою людиною, хорошим товаришем, здатним завжди допомогти та підтримати.
Він не шукав слави, а з честю виконав свій обов’язок захисника та віддав найдорожче – власне життя за свободу Батьківщини. 21 червня 2023 року душа нашого Захисника полетіла до раю.
Тульчинська районна військова адміністрація глибоко сумує та поділяє невимовне горе разом із рідними та близькими Олега Васильовича схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа Героя знайде вічний спокій.
Світла пам’ять та доземний уклін Олегу Васильовичу!
Герої не вмирають!