Дякую держслужбовцям, які щодня гідно виконують свій професійний обов'язок, - Сергій Борзов

Дата: 23.06.2023 09:39

Щороку 23 червня в Україні відзначають День державної служби.

Привітав усіх причетних з професійним святом Начальник ОВА Сергій Борзов.Фото без опису

«Дякую держслужбовцям, які щодня гідно виконують свій професійний обов'язок. Всім, хто залишився та продовжує працювати для людей, задля Перемоги. Кожному та кожній, хто докладає максимум зусиль для стабільної роботи місцевих органів виконавчої влади та допомоги громадянам». - зазначив очільник області.

За словами очільника області, в умовах війни на держслужбовців покладена велика відповідальність, є чимало викликів.

«Впевнений, що ви з гідністю пройдете цей шлях. Міцного здоров'я вам та вашим родинам. І, головне, - перемоги! Разом здолаємо усе!» - підкреслив Начальник ОВА.